چین قفل درب هوشمند WIFI سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Jackey liu

شماره تلفن : +86-13680258008

Free call

موارد شریک شرکت درب

September 11, 2020

آخرین مورد شرکت موارد شریک شرکت درب

 


با شرکت / کارخانه درب روسیه همکاری می کند.

پدر و مادر ما با مدل فروش گرم خود - FL19 همکاری می کنند ، آنها درب ورودی امنیتی را تولید می کنند و در بازار روسیه توزیع می کنند.

چرا آنها سلوکی را انتخاب می کنند؟در اینجا پاسخ شریک است.

1. کیفیت محصول عالی است.ماده ای بسیار بادوام و محصولی بسیار بادوام.

2. دیدار با روند خوب این روزها - مدیریت آسان خانه برای صاحب خانه.با باز کردن برنامه

3. سایر ویژگی های پشتیبان گیری: قفل می تواند با سیستم ویدیوی داخلی و سیستم کنترل دسترسی کار کند.یک خانه هوشمند باید دارای قفل هوشمند باشد که بتواند با زنگ درب ویدئویی کار کند ، تا از امنیت بیشتری برای خانه برخوردار باشد!ویستور را بررسی کنید و سپس با همان برنامه قفل را باز کنید.ایمن ، آسان ، همگرا و صرفه جویی در وقت!

4. باز و قفل شگفت انگیز باز کردن و بسته شدن آن را آسان تر می کند.

5. عملکرد عالی ضد آب IP68 و عملکرد عالی در دمای بالا و پایین می تواند انواع استفاده از سناریوها را بدون آسیب رساندن به اعتماد مشتری برآورده کند!

6. Selockey تیم عالی خدمات مشتری دارد ، هر زمان مشکلی با ما روبرو شود ، آنها بلافاصله راه حل را راهنمایی و ارائه می دهند و مشکل را خیلی سریع حل می کنند.من نیازی به نگرانی در مورد خدمات مشتری ندارم!

 

 

من به عنوان یک شرکت درب ، اعتماد به نفس بسیار خوبی دارم که در رقابت برای ارائه خدمات مناسب به مشتری (خدمات نصب و خدمات پس از فروش) برای مشتری نهایی خود پیروز شدم ، که در عوض ، مشتریان ما به شرکت ما وفادارتر خواهند بود!

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما